QUIZ. Najdziwniejsze auta PRL-u. Rozpoznasz je? Nie każdy o nich nawet słyszał!

2022-01-20 11:11
FSO Wars
Autor: Mirek Noworyta FSO Wars

Mało kto wie, ale w PRL-u Polacy stworzyli całą masę ciekawych samochodów. Niektóre powstały w znikomych ilościach, a inne nigdy nie wyjechały na drogi publiczne. Wiele nietuzinkowych projektów upadło przez brak funduszy, bądź zostały zamiecione pod dywan decyzją rządzących. Pamiętasz tamte czasy? Ten quiz nie będzie prosty!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE