Rosyjski youtuber miał DOŚĆ. Spalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S - WIDEO

Rosyjski youtuber podpalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S
Autor: ЛИТВИН Rosyjski youtuber podpalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S

Widok płonącego Mercedesa-AMG GT 63 S nie jest zbyt przyjemny, choć rosyjski youtuber, który podpalił auto twierdzi, że winę ponosi serwis, raz za razem ignorujący usterki w wartym kilkaset tysięcy złotych samochodzie. Podpalenie miało być znakiem protestu i rzecz jasna, przyciągnąć więcej widzów.

Rosjanie mają skłonności do niszczenia drogich Mercedesów, co tym razem potwierdza film nagrany przez youtubera o sporych zasięgach. Twórca i vlogger, Michaił Litwin podpalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S. Skąd w jego głowie pojawił się pomysł, by puścić z dymem równowartość kilkuset tysięcy złotych? 

SprawdźIle kosztuje Bugatti Chiron w leasingu? Wysokość raty jest POWALAJĄCA

Opis filmu podpowiada, że youtuber miał na pieńku z importerem Mercedesa, który nie chciał usunąć usterek w jego aucie. Rzekomym powodem podpalenia miało być uchylanie się od napraw gwarancyjnych i kiepska jakość obsługi serwisowej. Trzeba przyznać, że Michaił Litwin wybrał dość zdecydowany sposób na zażegnanie problemu, chć można też powiedzieć, że spór został zaogniony do granic możliwości. Bez wątpienia, Rosjanin liczył też na sporą liczbę odsłon swojego filmu. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem i parę dni od premiery film został wyświetlony już ponad 9 milionów razy. Mercedes raczej się nie zwróci, ale spore przychody i tak osłodzą stratę.

Spalone auto to szybkie, 4-drzwiowe coupe z silnikiem V8 pod maską. 639-konna jednostka o pojemności 4 litrów zapewnia piorunujące osiągi. Sprint do setki zajmuje 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 315 km/h. Cena Mercedesa-AMG GT 63 S 4 door coupe zaczyna się na polskim rynku od 824 600 zł.

Zobacz WIDEO:

Najnowsze