Rozwalił furę i... naprawił ją na miejscu! Nie ma to jak Łada [WIDEO]

Rozwalił Ładę i naprawił ją na miejscu
Autor: Reddit u/theaveragecompromise Rozwalił Ładę i naprawił ją na miejscu

To się nazywa ekspresowa naprawa. Kierowca, który uderzył Ładą 2109 w drogowy słup, wysiadł z auta, ocenił zniszczenia i przystąpił do ich usuwania. Rosyjski samochód wymagał trochę siły i kilka minut, by ruszyć w dalszą drogę.

Nagrania z monitoringu pochodzące z Rosji obfitują w ciekawe treści. Nie inaczej jest tym razem. Film pokazuje kompletny proces, od wypadku, przez ocenę szkody aż po jej naprawę. Wszystko to na miejscu zdarzenia i w ciągu paru minut. W roli głównej - Łada 2109 i jej kierowca.

SprawdźJak on to zrobił?! Zawiesił się na zboczu, z opresji uratował go napęd na 4 koła [WIDEO]

Wszystko zaczyna się od kolizji ze słupem. Nie widzimy dlaczego Łada wjechał wprost w przeszkodę, ale zniszczenia są już widoczne gołym okiem. Pogięty błotnik, maska i zderzak nie zapowiadają nic dobrego. Naprawa będzie słono kosztować, chyba że mowa o ekspresowym zabiegu, którego podjął się kierowca Łady.

Skoro nie widać różnicy, po co przepłacać?

Po tym, jak wysiadł z auta, mężczyzna bez zbędnej zwłoki przystąpił do pracy. W chwilę udało mu się wyprostować większość pokiereszowanych elementów nadwozia. Nagranie jest co prawda pocięte, ale znacznik czasowy z monitoringu zdradza, że ekspresowa naprawa potrwała nieco ponad minutę.

Poczciwa Łada 2109 może i nie wygląda teraz jak nowa, ale z drugiej strony, czy kiedykolwiek wyglądała?

Zobacz WIDEO:

Najnowsze