Rozwaliła się na ogrodzeniu posesji i to wcale nie przez pogodę - WIDEO

2020-10-31 9:32 Rafał Mądry
Pijana 62-latka rozwaliła się na ogrodzeniu posesji
Autor: Kluczbork 112 Rozbity Volkswagen Passat CC

W Bogacicy (woj. opolskie) w piątek 30 października, kobieta prowadząca Volkswagena Passata CC straciła panowanie nad pojazdem i rozbiła się na ogrodzeniu posesji. 62-latka prowadząca auto jechała kompletni pijana!

Do tej kolizji doszło około godziny 13 na ul. 1 Maja w Bogacicy. Powiadomione przez świadków służby ratunkowe oraz kluczborska policja szybko stawiły się na miejscu. Na miejscu mundurowi ustalili, że samochód osobowy w wyniku nadmiernej prędkości wypadł z jedni i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. Auto prowadziła 62-letnia kobieta, której nic się nie stało, z Volkswagena wyszła o własnych siłach. Policjanci wykonali badanie na trzeźwość przy wykorzystaniu alkomatu. Okazało się, że 62-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Przeczytaj również: Śmierć 25-letniego rowerzysty w Jelnej. Tragedia przed Wszystkimi Świętymi

Teraz o dalszych losach kierującej zadecyduje sąd. Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna. Nietrzeźwy kierowca wprowadza zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jazda pod wpływem alkoholu spowalnia koordynację ruchów, powoduje pogorszenie wzroku oraz zawęża pole widzenia. Na widok dziwnie zachowującego się kierującego warto zawsze reagować i powiadomić o takiej sytuacji policję.

Zobacz WIDEO z miejsca zdarzenia

Najnowsze