Rubikowie na zdjęciach z przeszłości - stylówka na Bonda i piekielnie drogi wóz! Poznajesz ten samochód?

2021-04-06 13:22 xDrive

Piotr i Agata Rubikowie biorą udział w nowym programie "Power Couple". Na swoim instagramowym koncie, muzyk przypomniał niedawno o tym, jak poznał swoją żonę. Było to na planie telewizyjnego programu w 2005 roku. Towarzyszyła im fura, która do dziś kosztuje mnóstwo pieniędzy. Poznajesz, co to za samochód?

Rubikowie są parą od 2005 roku, ale telewizyjna produkcja "Power Couple" to nie pierwszy program w którym występują razem. W 2005 roku, Piotr Rubik wcielił się w rolę Jamesa Bonda w telewizyjnym show, a jego dziewczynę "zagrała" wtedy Agata. Od tego wszystko się zaczęło, a muzyk przypomniał tę historię wrzucając zdjęcie na swój instagramowy profil. Na fotce widać również, że Piotr i Agata siedzą w kultowym aucie Agenta 007.

SprawdźWielki facet z wielkim sprzętem! Tomasz Oświeciński WYCIĄGNĄŁ GO po długiej przerwie - ZDJĘCIA

Ten wóz do dziś jest wart krocie. To brytyjski Aston Martin DB9, który nie zagrał co prawda w filmie u boku Agenta 007, ale był dostępny w limitowanej wersji Bond Edition. DB9 wszedł na rynek w 2003 roku i był wytwarzany aż do 2016. Pod maską znalazła się oczywiście 5,9-litrowa jednostka V12, a klienci mieli do wyboru 6-biegowe skrzynie: manualną i automatyczna. Sprint do setki to kwestia około 5 sekund. Prędkość maksymalna wynosi zaś równe 300 km/h.

Futurystyczne detale i klasyczna, brytyjska linia

W momencie premiery ten model imponował połączeniem dobrze znanych, klasycznych linii z futurystycznymi gadżetami i dodatkami. Chowane klamki, diodowe światła, zastosowanie aluminium i magnezu, aż wreszcie, imponujące, luksusowe wnętrze wykończone pierwszorzędnymi materiałami.

Taki wóz zawróciłby w głowie niejednemu miłośnikowi motoryzacji. Na jego zakup nawet dziś trzeba przygotować worek gotówki! Cena najtańszych egzemplarzy grubo przekracza 200 tysięcy złotych. Na zadbane sztuki z młodszych roczników i z mniejszym przebiegiem trzeba wydać dwa razy tyle. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze