Skradziony Bentley Joanny Liszowskiej odnaleziony w częściach. Aktorka już nie odzyska luksusowego auta

Bentley Bentayga Joanny Liszowskiej odnaleziony w częściach
Autor: Policja/PAPARA17 Bentley Bentayga Joanny Liszowskiej odnaleziony w częściach

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" została okradziona z piekielnie drogiego auta. Joanna Liszowska jeździła Bentleyem, którego utraciła w lutym 2021 roku. Samochód nie wróci już do aktorki - stołeczna policja zlikwidowała zlokalizowaną na Wilanowie dziuplę, w której znajdowały się części od kradzionych, luksusowych aut. Wśród nich były elementy od Bentleya Joanny Liszowskiej,.

Luksusowy Bentley Bentayga - takim autem jeździła jeszcze do niedawna Joanna Liszowska. Aktorka znana m.in. z serialu "Przyjaciółki" została okradziona pod własnym domem w miejscowości Kierszek pod Warszawą. Łakomy kąsek dla złodziei od lutego był bezskutecznie poszukiwany przez policję. Podczas przeszukania dziupli na Wilanowie udało się wpaść na części pochodzące z Bentleya należącego do Joanny Liszowskiej. Niestety, to zła wiadomość dla aktorki - auta nie uda się już odzyskać.

Sprawdź: Wyłudzał pożyczki i zapomogi, kupował za to luksusowe samochody! Chciał dorobić się na pandemii

SUV został zdekompletowany, a części prawdopodobnie trafiły już do obiegu, również poza Polskę. Bentley o wartości około 750 000 zł nie wróci już do Joanny Liszowskiej, ale to nie jedyny pojazd, jaki udało się zidentyfikować w wilanowskiej dziupli.

Policjantom udało się zlokalizować dziuplę dzięki informacjom pozyskanym od osoby zatrzymanej w związku ze styczniową kradzieżą Maserati Levante. Samochód zniknął z posesji na Wilanowie, a mundurowi ujęli osobę, która pomogła złodziejowi odjechać włoskim samochodem. Funkcjonariusze obserwowali posesję, na której prawdopodobnie zlokalizowane były kradzione pojazdy, a w odpowiednim momencie zatrzymali 3 osoby. Wśród nich był 24-latek podejrzany o kradzieże luksusowych samochodów.

Na terenie dziupli odkryto przedmioty i części, które wskazują, że zdemontowano tam również Audi Q7 poszukiwane przez komendę w Michałowicach, Opla Insignię skradzionego na terenie Lesznowoli, Porsche Cayenne, którego poszukiwali policjanci z Żoliborza, a także Volvo S60, które zaginęło z terenu Grodziska Mazowieckiego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze