Śmiertelny wypadek na A4. Mężczyzna wypadł z drogi i staranował wszystko na swojej drodze

Krzywe. Dwie siostry znalezione MARTWE w swoim domu. Policja wyważyła drzwi
Autor: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

Policjanci małopolskiej policji wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego ok. godz. 4.30 w środę tj. 28 kwietnia br. na autostradzie A4 w okolicy miejscowości Grojec. Według wstępnych ustaleń 46–letni kierowca Audi z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas uderzając w bariery energochłonne, ogrodzenie autostrady, a następnie dach budynku obsługi autostrady. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na autostradzie A4 w miejscowości Grojec (woj. małopolskie) dyżurny policji odebrał 28 kwietnia br. około godz. 4:30. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały wysłane służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 46–letni kierowca Audi, jadąc lewym pasem autostrady w kierunku Katowic, z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas uderzając w bariery energochłonne, ogrodzenie autostrady, a następnie dach budynku obsługi autostrady. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca audi poniósł śmierć na miejscu.

Sprawdź: Zderzył się z karetką i chciał zwiać! Powstrzymali go ratownicy. Miał we krwi 3,5 promila

Śledztwo w tej sprawie będzie teraz prowadziła Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie. W ramach prowadzonego postępowania śledczy wspólnie z policjantami będą wyjaśniać wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze