Straszny widok. Ciężarówka zmiażdżyła busa. Kierowca zginął na miejscu - WIDEO

2021-05-11 11:12 Rafał Mądry
Bus zmiażdżony na DK31 pod Krzypnicą
Autor: Inspekcja Transportu Drogowego Kierowca busa zginął po zderzeniu z ciężarówką

Widok zmiażdżonego busa i informacja o śmierci kierowcy daje do myślenia. Mężczyzna prowadzący dostawczy pojazd nie miał szans na przeżycie zderzając się z ciężarówką. Do strasznego wypadku doszło na drodze krajowej numer 31 pod Krzypnicą (woj. zachodniopomorskie).

Na polskich drogach każdego dnia dochodzi do tragedii. Ludzie giną w wypadkach z różnych przyczyn, a wśród najczęstszych powodów takich zdarzeń policjanci wymieniają: nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, jazdę pod wpływem alkoholu, niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami i nierozsądne wyprzedzanie. Do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku doszło pod Krzypnicą. Dostawcze Iveco Daily zderzyło się z ciężarówką, a siła uderzenia była tak ogromna, że bus został dosłownie zmiażdżony. Kabina ciągnika siodłowego była natomiast tak zniszczona, że funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego ze Szczecina z trudem wyjęli z niej tachograf.

Zobacz też: Lewe tablice i łamak w stacyjce. Pościg za kamperem wartym 230 tys. zł - WIDEO

Kierujący busem pomimo podjętej reanimacji przez zespół medyczny zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący zestawem ciężarowym z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Urządzenie mierzące prędkość i czas pracy kierowcy ciężarówki zostało przekazane funkcjonariuszom policji pracującym na miejscu zdarzenia. Policja zajmuje się wyjaśnianiem tej sprawy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze