SPAL gumę z królową życia! Sylwia Peretti oferuje przejazd swoją 800-konną BESTIĄ - ZDJĘCIA

Sylwia Peretti, jedna z kilku nowych bohaterek show TTV "Królowe życia" ma ofertę nie do odrzucenia. Na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy celebrytka przygotowała specjalną akcję, w ramach której jedna osoba będzie mogła wraz z gwiazdą przejechać się 800-konną bestią, spalić gumę, a na koniec zjeść razem obiad. Jak wygrać dzień z Sylwią? Znamy szczegóły!

Program "Królowe życia" to popularne show stacji TTV, którego aktorzy zyskali sławę w mediach społecznościowych. W dziewiątym sezonie programu poznaliśmy Sylwię Peretti, uwodzicielską dziewczynę o wielu talentach i ciekawych hobby. Krakowska seksbomba kocha droga biżuterię i ostrą amunicję, ale przede wszystkim głośne i szybkie fury. W swojej karierze celebryta miała już mnóstwo rasowych samochodów tj. Ford Mustang GT, Mercedes-AMG C 63 Coupe, Audi R8 V10 Plus, a także bardzo rzadko spotykane BMW M8 Competition Coupe Manhart MH8 800. Krótko mówiąc, Sylwia spaliła w swoim życiu już hektolitry benzyny oraz kilkadziesiąt kompletów opon.

Sprawdź: Królowa życia ZNUDZIŁA SIĘ bulgotem V8-ki? Sylwia Peretti odebrała cichego elektryka! ZDJĘCIA

Spal gumę z Sylwią

Jeżeli podobnie jak Sylwia kochasz sportowe samochody i ostrą jazdę, królowa życia ma dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia. W ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Peretti oferuje przejażdżkę jej 800-konnym BMW M8 Competition Coupe Manhart MH8 800 i wspólny obiad. Dzień z celebrytką można wylicytować TUTAJ.

Przejażdżka bestią

Samochód, którym Sylwia zabierze jedną szczęśliwą osobę na ostrą przejażdżkę jest BMW M8 Competition MH8 800. Pod maską niemieckiego coupe, zmodyfikowanego przez firmę Manhart, drzemie benzynowe V8 o pojemności 4,4-litra, które generuje moc 823 KM i 1050 Nm. Potężny motor jest połączony z 8-biegową przekładnią automatyczną, co pozwala - według deklaracji tunera - na przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 2,6 sekundy.

Zobacz: Czym jeździ Sylwia Peretti? Nowa "Królowa życia" ma superfury i kocha palić gumę - ZDJĘCIA

W polskim salonie ceny modelu M8 Competition startują od ponad 750 tys. złotych. Egzemplarz królowej, który przeszedł szereg modyfikacji, mógł kosztować grubo ponad milion złotych.

Najnowsze