Syn rozwalił Shelby'ego należącego do ojca i od razu wiedział co go czeka - WIDEO

2020-01-14 14:19 Maciej Lubczyński
Syn rozwalił Shelby'ego należącego do ojca
Autor: Christian Angelo Cioroiu Syn rozwalił Shelby'ego należącego do ojca

Młody chłopak chciał popisać się furą ojca. Mowa o Shelby GT350R - samochodzie w rzeczy samej imponującym. Nieco gorzej było z umiejętnościami młodzieńca, które nie pozwoliły mu nawet odpalić wozu bez uderzenia nim w ścianę garażu.

Shelby GT350R to okaz, który świetnie prezentuje się w każdej kolekcji. Ten egzemplarz będzie wymagał naprawy po tym, jak uderzył w ścianę garażu. Wszystko zostało nagrane, a w rolach głównych wystąpili Shelby Mustang, chłopak, który nie wie jak działa manualna skrzynia biegów i jego znajomi. 

Sprawdź także: Okradł garaż, ale nie chciał kraść samochodu. Pożyczył go tylko, aby przewieźć łup

Miło jest się pochwalić samochodem, ale najlepiej robić to tylko wtedy, gdy należy on do nas i wiemy jak się z nim obchodzić. W przypadku tego chłopaka zabrakło jednego i drugiego. Gdy tylko odpalił widlastą ósemkę Shelby'ego należącego do ojca, puścił sprzęgło i samochód stojący na biegu wystrzelił w kierunku ściany garażu.

Reakcja chłopaka jest bezcenna. Od razu po tej kuriozalnej kolizji wyskoczył z auta krzycząc "już jestem martwy!". Nie chcemy wieścić złego, ale gdy właściciel auta dowie się o tym co się stało, może nie być zbyt zadowolony.

Najnowsze