Szybki i wściekły na elektrycznym skuterze! Vin Diesel ma do siebie ogromny dystans - WIDEO

2020-08-27 12:31
Vin Diesel na elektrycznym skuterze YADEA
Autor: YADEA Vietnam Vin Diesel na elektrycznym skuterze YADEA

Vin Diesel znany z serii filmów "Szybcy i wściekli", kojarzony jest z siłą, niezłomnym charakterem i przede wszystkim mocarnymi samochodami, śmierdzącymi olejem i benzyną. Ostatnią rzeczą, z jaką można by skojarzyć znanego aktora, jest elektryczny skuter azjatyckiej produkcji. Tak było do tej pory. Jak widać, każdy ma swoją cenę.

Dominic Toretto na elektrycznym skuterze? To nie jest możliwe! A jednak się wydarzyło, tyle że nie w filmie z serii "Szybcy i wściekli", a w reklamie elektrycznego jednośladu, w której wystąpił Vin Diesel. Aktor zgodził się na promocję skuterów Yadea i wystąpił w filmiku promocyjnym pełnym scen akcji. Nieustraszony Diesel ubrany w błyszczący brązowy garnitur, wcielił się w rolę tajnego agenta, dosiadł futurystycznie wyglądający jednoślad i ulicami miasta zwinnie uciekł potężnym amerykańskim SUV-om. Musicie sami to zobaczyć.

Yadea to chiński producent hulajnóg, skuterów, rowerów i jeździków, które produkuje od 2001 roku. Reklamowany skuter to model G5 dostępny w dwóch wersjach. Podstawowa z silnikiem 2300W i baterią o mocy 26Ah rozpędza się do 45 km/h i ma zasięg do 60 km. Model Pro z silnikiem 3100W i baterią 32Ah rozpędza jednoślad do prędkości 60 km/h i legitymuje się zasięgiem do 130 km. W wyposażeniu jest pełnie oświetlenie LED, duży kolorowy wyświetlacz skupiający wszelkie informacje oraz łącznością bezprzewodowa pozwalająca sparować skuter ze smartfonem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE