Szybko tego pożałował! Policjant złapał kierowcę McLarena 720S na gorącym uczynku - WIDEO

2019-09-18 13:25 Jan Guss-Gasiński
Szybko tego pożałował! Policjant złapał kierowcę McLarena 720S na gorącym uczynku
Autor: Youtube/Dash Cam Owners Australia Szybko tego pożałował! Policjant złapał kierowcę McLarena 720S na gorącym uczynku

Właściciele supersamochodów bywają różni. Jedni nie afiszują się bardzo swoimi zabawkami, natomiast drudzy uwielbiają być w centrum uwagi. Czasami też kierowcy należący do tej drugiej grupy zachowują się na drogach tak, jakby nie obowiązywało ich prawo. Potwierdziło się to w Australii, kiedy McLaren 720S wykorzystał strefę wyłączoną z ruchu, aby ominąć korek. Policja szybko się nim zajęła.

Sytuacja miała miejsce w mieście Victoria w Australii. Na nagraniu widać czerwonego McLarena 720S, który podobnie jak reszta uczestników ruchu był zmuszony swoje w korku odczekać. Tak się złożyło, że kierowca sportowego auta bardzo się śpieszył, więc uznał, że przemknięcie po strefie wyłączonej z ruchu pozwoli oszczędzić mu trochę czasu.

Sprawdź: Zaparkował na nie swoim miejscu i szybko tego pożałował - ZDJĘCIA

W końcu kierowca Mclarena zaczyna realizować swój plan i kiedy tylko wciska gaz w podłogę, cały tunel wypełnia się rykiem 4-litrowego silnika V8. Wszystko najprawdopodobniej by się udało, gdyby nie policjant w cywilnym radiowozie, który złapał kierowcę na gorącym uczynku. Sekundę później w tunelu słychać syreny, a za brytyjskim supercarem rusza srebrny Passat w kombi. Autor nagrania swoim głośnym aplauzem dał do zrozumienia, że nie toleruje tego typu zachowań.