Taką furą jeździ Paulla. Biały SUV budzi respekt na drodze!

2021-10-25 12:33

Piosenkarka, która pracuje intensywnie nad nową płytą, pojawiła się niedawno w jednym z programów telewizji śniadaniowej. Paulla została zaproszona do studia, a przyjechała do niego drogim, luksusowym samochodem. Obiektywy paparazzi uchwyciły artystkę wsiadającą do białego SUV-a.

Artystka Paulina Ignasiak, znana pod pseudonimem Paulla, została zaproszona niedawno do jednego z programów telewizji śniadaniowej. Do studia na Mokotowie przyjechała samochodem i nie jest to byle jaka maszyna. Choć zdjęcia nie pokazują zbyt dużo, my wiemy co to za samochód. Kilka detali zdradza, że nie jest to tani wóz, a skrawek nadwozia ujawnia, że piosenkarka porusza się autem wartym kilkaset tysięcy złotych. Biały SUV widoczny na fotografiach to BMW X5 G05. Bawarski SUV, do którego wsiada Paulla to model w wersji wyposażenia M Sport, który wyróżnia się zadziorną stylizacją i szeregiem dodatków poprawiających wygląd i komfort jazdy.

Ile kosztuje takie BMW?

BMW X5 obecnej generacji G05 weszło na rynek w 2018 roku. Sporych rozmiarów SUV konkuruje z Audi Q7 i Mercedesem GLE, a jego cena nie należy do niskich. Bazowy model to dziś wydatek 289 900 zł, ale wersja M Sport, którą widać na zdjęciach kosztuje przynajmniej 323 900 zł. Cena takiego auta może przekroczyć 400 000 zł, gdy dobierzemy do niego kilka elementów wyposażenia. To już pułap, który pozwala kupić kawalerkę w stolicy!

Nie wiemy, jaki silnik pracuje pod maską auta, którym porusza się artystka. Pewne jest, że SUV, do którego (od strony pasażera) wsiada Paulla, ma minimum 231 KM. Taką mocą legitymuje się bazowa jednostka 25d. Klienci mogą wybierać spośród odmian benzynowych, wysokoprężnych i hybrydowych, a najmocniejsza wersja "zwykłego" X5, czyli M50i ma aż 530 KM. Na szczycie gamy stoi "pełnoprawne" BMW X5 M o mocy 600 KM.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE