Taką furą jeździ przyjaciel królowej życia Dagmary. Jacek Wójcik ma ją od lat - ZDJĘCIA

2021-02-22 13:36 xDrive

Telewizyjny hit "Królowe Życia" skupia się na życiu przebojowych ludzi sukcesu, ale nie tylko same "królowe" są przedmiotem zainteresowania widzów. W akcji serialu biorą udział również znajomi i przyjaciele tytułowych postaci, a jedną z nich jest Jacek - przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej. Jakim samochodem jeździ Jacek Wójcik?

Oprócz tytułowych "Królowych życia", w serialu telewizji TTV występują również postaci poboczne. Przyjaciele i znajomi głównych bohaterów nierzadko budzą sympatię i zainteresowanie widzów telewizyjnego hitu, a jedną z takich osób jest Jacek Wójcik - przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej. Jakim samochodem jeździ Jacek?

SprawdźTa bryka PALI JAK SMOK! Jarosław Jakimowicz ma nowego paliwożernego potwora! ZDJĘCIA

Jego samochód pojawia się czasem w serialu, ale odpowiedzi na pytanie możemy szukać również na Instagramie Jacka. Jego wóz to dobrze znane Polakom Audi A6 C5. Sedan z przełomu milleniów, którym jeździ przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej ma widlasty silnik pod maską i jasną skórę w środku.

Jacek Wójcik i jego Audi A6 C5
Autor: TTV - YouTube Jacek Wójcik i jego Audi A6 C5

Audi A6 - limuzyna z przełomu milleniów

Audi A6 C5 zadebiutowało w 1997 roku. Ta limuzyna klasy premium była dostępna w ogromnej liczbie konfiguracji, a pod jej maską mogły się znaleźć zarówno zwyczajne 4-cylindrowe jednostki, jaki 8-garowe potwory. Auto Jacka Wójcika to sedan napędzany jednostką 2.8 V6. 193-konna jednostka domyślnie napędzała przednie koła, ale była dostępna również z napędem na 4 koła quattro. Samochód, który możemy oglądać w serialu nie ma emblematu, który świadczyłby o obecności tego rozwiązania, dlatego najprawdopodobniej jest przednionapędowy.

PisaliśmyKrólowej życia UKRADLI piękne auto! Musi jeździć WYPOŻYCZONYM!

We wnętrzu widzimy jasną skórę. Bananowy odcień był pożądaną opcją, choć trzeba przyznać, że tapicerka w samochodzie Jacka prosi się o odświeżenie. By Audi A6 z tamtych lat prezentowało się dobrze, trzeba włożyć w nie trochę pracy i pieniędzy. 

Gdy wyjeżdżało z salonu, było obiektem marzeń, nie tylko w Polsce. Dziś można je kupić za średnią wypłatę. O dobry egzemplarz jest jednak bardzo trudno, a cena zadbanych sztuk już jakiś czas temu odbiła się od dna. Na wartości zyskują tylko ciekawie skonfigurowane egzemplarze z niskim przebiegiem. Z uwagi na swoją popularność, nie każde Audi A6 C5 będzie klasykiem z krwi i kości.

Najnowsze