Taką FURĄ Lewandowski udał się na galę FIFA. Maszyna jak z KOSMOSU, cena zwala z nóg

2020-12-17 19:04
 Taką FURĄ Lewandowski udał się na galę FIFA. Maszyna jak z KOSMOSU, cena zwala z nóg
Autor: Twitter/FC Bayern English Taką FURĄ Lewandowski udał się na galę FIFA. Maszyna jak z KOSMOSU, cena zwala z nóg

W czwartek 17 grudnia odbędzie się gala FIFA The Best 2020 podczas której zostanie wyłoniony najlepszy piłkarz 2020 roku. Wśród nominowanych znajduje się Robert Lewandowski i wiele wskazuje na to, że ta noc przejdzie do historii polskiego futbolu. W ten wyjątkowy dzień Lewy ubrany w elegancki garnitur udał się na rozdanie nagród elektrycznym Audi e-tron. Co to za maszyna? Cena tego wozu zwala z nóg!

W czwartek 17 grudnia odbędzie się gala rozdania nagród FIFA The Best 2020. Wśród nominowanych, którzy mają szasnę zdobyć ten prestiżowy tytuł jest nasz polski napastnik - Robert Lewandowski. Jeżeli piłkarz tej nocy zostanie okrzyknięty najlepszym zawodnikiem sezonu, Lewy będzie mógł z dumą powiedzieć, że jest lepszy od Cristiano Ronaldo oraz Lionela Messiego. Na finał plebiscytu Robert pojechał elektrycznym i bardzo nowoczesnym Audi e-tron. Co to dokładnie za wóz?

Testowaliśmy: Z takim elektrycznym autem w Polsce można żyć. Audi e-tron 55 quattro - TEST, OPINIA, WIDEO

Audi e-tron

Audi e-tron to SUV klasy wyższej, który charakteryzuje się sportowym charakterem i doskonałymi walorami użytkowymi. Dwa silniki elektryczne oraz napęd na cztery koła zapewniają znakomite osiągi i wszechstronność. Pojazd bez emisji zanieczyszczeń w mocniejszej wersji 55 quattro, za sprawą mocy systemowej 406 koni mechanicznych i 664 Nm, pozwala przyspieszyć 0 do 100 km/h w 5,7 sekundy. Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 200 km/h. Wysokonapięciowy akumulator o dużej pojemności zapewnia zasięg ponad 400 km (wg WLTP). Produkcja samochodu w zakładach w Brukseli jest neutralna pod względem emisji CO2. W Polsce cena elektrycznego Audi e-tron w słabszej wersji 50 quattro rozpoczyna się od 308 400 zł. To jednak tylko kwota wyjściowa, którą bardzo łatwo podbić. Mocniejsza wersja 55 quattro ma cenę od 345 700 zł, którą łatwo poważnie podbić różnymi dodatkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE