Takim Mercedesem Krzysztof Krawczyk jeździł w trasy. Samochód niedawno się sprzedał - ZDJĘCIA

2021-04-07 16:44

Przy jego utworach bawiły się pokolenia, a jego muzyczne dziedzictwo będzie wspominane przez lata. Krzysztof Krawczyk jeździł w trasy koncertowe prestiżowym autem, w którym mógł znaleźć chwilę wytchnienia. Samochód niedawno był wystawiony na sprzedaż. Artysta pozbył się go na początku tego roku.

Prestiżowy bus, którym Krzysztof Krawczyk jeździł w trasy po całej Polsce niedawno był na sprzedaż. Dzięki temu, że ogłoszenie pojawiło się w sieci, mogliśmy zobaczyć jak wyglądał Mercedes artysty, a także zajrzeć do środka pojazdu, który przemierzył tysiące kilometrów z muzykiem na pokładzie.

Sprawdź: Sandra Kubicka MA SŁABOŚĆ do luksusowych wozów. Na takie fury Kowalski pracuje całe życie - GALERIA

Auto Krzysztofa Krawczyka zostało wystawione na początku roku, na portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Mercedes z 2012 roku został wyceniony przez sprzedawcę na niespełna 200 000 zł. Pełen luksusów bus ma niewielki "nalot", bo do tej pory przejechał 196 000 km. To zmodyfikowana konstrukcja, bazująca na blaszanym furgonie, zaadaptowana do potrzeb wymagających artystów.

Rzut oka do wnętrza zdradza, że samochód należał do piosenkarza. Spersonalizowane akcenty zdobią wnętrze, a wygody takie jak rozkładana leżanka pozwalały odpocząć w trasie koncertowej. Mercedes, którym Krawczyk podróżował z żoną miał również telewizor, LED-owe oświetlenie wnętrza i wygodne fotele.

Auto prawdopodobnie trafiło już w ręce nowego właściciela. Komis z Wejherowa, który sprzedawał ten pojazd nie ma już w swojej ofercie Mercedesa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE