Takimi BRYKAMI wożą się piłkarze reprezentacji Polski! Oceń kto ma najlepszą - ZDJĘCIA i SONDA

2020-09-07 16:48

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze uwielbiają piękne kobiety, drogie zegarki i szybkie samochody. Ponieważ o gustach się nie dyskutuje, a na zegarkach się nie znamy, skupmy się na najlepszych brykach reprezentantów polskiej kadry. Zobacz, jakimi brykami wożą się nasi piłkarze i oceń, kto ma najfajniejsze auto.

Reprezentanci polskiej kadry wiedzą o motoryzacji znacznie więcej, niż typowy Kowalski. Świadczy o tym sam fakt, że zwyczajnie stać ich na więcej. Wielu sportowców gustuje w drogich i rzadko spotykanych brykach - jak np. jeżdżący Porsche Speedster Robert LewandowskiBMW i8 Kamil Glik czy Bentleyem Bentayga Wojciech Szczęsny.

Sprawdź: Robert Lewandowski wozi się gangsterskim Mercedesem za milion złotych - ZDJĘCIA

Z drugiej strony w "garażu" polskiej kadry nie brakuje oczywistych, ale wciąż drogich samochodów. Dla przykładu Mercedesem-AMG G 63 jeździ Arkadiusz Milik, a Mercedesem GLE Krzysztof Piątek. Jakby nie było, samochody reprezentantów polskiej kadry swoje kosztują i po postawieniu ich wszystkich obok siebie zebrałoby się kilkanaście okrągłych milionów.

Zobacz i oceń, kto jeździ najlepszymi furami:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE