Targi Poznań Motor Show po raz kolejny ODWOŁANE! Czy będzie nowy termin?

2021-04-15 15:44 Rafał Mądry
Nowości Poznań Motor Show 2019
Autor: Maciej Lubczyński Nowości Poznań Motor Show 2019

Organizator Poznań Motor Show poinformował, że tegoroczne targi nie odbędą się z uwagi na epidemię koronawirusa. Spółka Międzynarodowe Targi Poznańskie odwołała planowany czerwcowy termin i ze względu na trudną pandemiczną sytuację panującą w Polsce, nie wyznaczyła nowego.

Święto motoryzacji w stolicy Wielkopolski nie odbędzie się w terminie zaplanowanym na 18-20 czerwca 2021 roku. Poznań Motor Show ostatecznie przegrał batalię z epidemią koronawirusa. Zorganizowanie tego wydarzenia w czerwcu nie wchodzi w grę i nie ma obecnie mowy o zrealizowaniu spotkania z branżowymi nowościami ze świata motoryzacji.

Z przykrością informujemy, że ze względu na nieustannie niepewną sytuację epidemiczną targi Poznań Motor Show nie dojdą do skutku w dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku. Przygotowanie tak dużego i złożonego wydarzenia wymaga wielomiesięcznych przygotowań, które w obecnych warunkach są niemożliwe do zrealizowania.

O nowej dacie targów organizator ma poinformować już niebawem. Obecnie konsultowane są propozycje terminu z przedstawicielami branży motoryzacyjnej. Spółka Międzynarodowe Targi Poznańskie jednocześnie podała do wiadomości, że trwają prace nad przygotowaniem alternatywnych wydarzeń dla miłośników motoryzacji, możliwych do zrealizowania w okresie letnim.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze