To był drogi powrót z Sylwestra – za taksówkę zapłacił 7 tys. zł!

2018-01-02 11:37

W Sylwestra wiele osób decyduje się zostawić samochód w domu. I słusznie! Możemy wówczas balować do białego rana, nie martwiąc się o powrót do domu. Taksówkarze maja w tę noc pełne ręce roboty. Szczególnie jeden z nich, który podczas Sylwestra wyrobił całkiem niezłą dniówkę.

Sytuacja wydarzyła się w Norwegii i na pierwszy rzut oka nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Pijany jegomość wsiadł do taksówki i poprosił o zawiezienie pod wskazany adres. Drobnym szczegółem jest jednak fakt, że 40-letni Norweg Sylwestra spędzał w Kopenhadze, a poprosił o zawiezienie do domu w Oslo. Podróż ze stolicy Danii do rodzimej Norwegii trwała ponad 6 godzin, a narąbany Norweg większość 600-kilometrowej trasy przespał. Nie zdążył jednak wytrzeźwieć.

Zobacz: Uber radzi jak wrócić z sylwestrowej nocy

Po dotarciu na miejsce pasażer opuścił taksówkę i poszedł do domu nie płacąc rachunku opiewającego na 12 500 duńskich koron, czyli w przeliczeniu na złotówki niecałe 7 tysięcy złotych. Kierowca taksówki dopiął jednak swego i z pomocą policji odebrał należne mu wynagrodzenie.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE