Tragedia pod Strzelcami Krajeńskimi. 34-letnia kobieta zginęła w zderzeniu z autobusem

2020-02-21 9:44 Rafał Mądry

Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a dwie kolejne zostały przewiezione do szpitala. To bilans wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 156 pod Strzelcami Krajeńskimi. Ofiara wypadku to 34-letnia kobieta, która kierowała osobowym autem marki Hyundai.

Do tej tragedii doszło w czwartek 20 lutego kilkanaście minut przed godziną 16. Na drodze wojewódzkiej nr 156 na odcinku Strzelce Krajeńskie – Zwierzyn, zderzył się autobus z małą osobówką. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe. Na miejscu zdarzenia śmierć poniosła 34-kobieta, która kierowała osobówką.

Zobacz również: Potrącenie dzika skończyło się w bardzo przykry sposób. Hyundai wjechał pod ciężarówkę

Autobusem podróżowało pięć osób: dwie z nich zostały przewiezione na badania do szpitala. Kiedy zakończyła się akcja ratunkowa, rozpoczęły się niezbędne czynności procesowe związane z wyjaśnianiem okoliczności wypadku. Swoją pracę mundurowi z drogówki i pionu kryminalnego wykonywali pod nadzorem prokuratora. Dużo pracy mieli również do wykonania strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu kierowali akcją ratowniczą. Droga na odcinku Strzelce Krajeńskie – Zwierzyn przez blisko cztery godziny była zablokowana.

Najnowsze