Tragiczny finał czołówki w powiecie zamojskim. 27-letni kierowca busa nie przeżył zderzenia z TIR-em

2020-09-27 12:25 Jan Guss-Gasiński
Tragiczny wypadek w powiecie zamojskim. Kierowca busa zginął po zderzeniu z TIR-em
Autor: Policja Tragiczny wypadek w powiecie zamojskim. Kierowca busa zginął po zderzeniu z TIR-em

Do tragicznego wypadku doszło nad ranem 27 sierpnia w miejscowości Komarów Osada w powiecie zamojskim (woj. lubelskie). W wyniku zderzenia się busa marki Renault z naczepą ciężarowego Dafa zginął 27-letni mężczyzna. Na miejscu wypadku policjanci prowadzą oględziny pod nadzorem prokuratora.

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło około godziny 5.40 w miejscowości Komarów Osada (woj. lubelskie). Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący busem Renault Trafic podczas manewru wymijania najprawdopodobniej wpadł w poślizg i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Kierujący Dafem chcąc uniknąć zderzenia z busem próbował hamować i zjeżdżać na pobocze. W efekcie naczepa ciężarówki wpadła w poślizg i uderzyła w busa.

Sprawdź: Śmiertelny wpadek w okolicach Sierpca. Młody traktorzysta zmasakrował osobowego Citroena - ZDJĘCIA

Pomimo prowadzonej na miejscu wypadku reanimacji kierującego Renault 27-latka, jego życia nie udało się uratować. Kierujący Dafem 41-latek był trzeźwy. Teraz pod nadzorem prokuratora policjanci z zamojskiej drogówki prowadzą oględziny miejsca wypadku. W miejsc zdarzenia droga powiatowa jest zablokowana. Mundurowi wprowadzili objazdy drogami gminnymi.

Najnowsze