Zginął w Matizie prowadząc po alkoholu

i

Autor: Policja Pijany kierowca rozbił auto i zginął

Tragiczny start długiego weekendu. Zginął w Matizie prowadząc po alkoholu

2021-06-07 10:02

Nietrzeźwi kierujący stanowią ogromne zagrożenie na drodze. Za kolejny przykład nieodpowiedzialności może posłużyć sytuacja, do jakiej doprowadził 45-letni kierujący Daewoo Matiz. Mężczyzna jadąc w stanie nietrzeźwości rozbił się 3 czerwca kilkanaście minut po północy w Łodzi na ul. Zgierskiej. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Boże Ciało ok. godz. 00.15 w Łodzi na ul. Zgierskiej. 45-letni kierujący Daewoo Matiz zjechał z drogi uderzając przodem pojazdu w latarnię. Jak czytamy w komunikacie prasowym łódzkich policjantów, w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć. Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że znajdował się pod wpływem alkoholu.

Zobacz również: Rozbił się na łuku drogi i jest w stanie ciężkim. Prowadził mając 3,5 promila alkoholu

Codziennie policjanci eliminują z ruchu nietrzeźwych kierujących, którzy są plaga na polskich drogach. Kżzdy pijany kierujący jest potencjalnym zabójcą na drodze! Policjanci apelują, aby reagować jeśli jest się świadkiem, że ktoś wsiada za kierownicą pod wpływem alkoholu albo widzi się na drodze niebezpiecznie poruszające się auto. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE