UKRADLI setki litrów paliwa i jeździli za DARMO. Policja złapała ich na gorącym uczynku

BRUTALNA WINDYKACJA w Toruniu! W tle afera z byłymi policjantami
Autor: materiały policji BRUTALNA WINDYKACJA w Toruniu! W tle afera z byłymi policjantami

Praca lubaczowskich policjantów w końcu się opłaciła! Pod koniec lutego doszło do zatrzymania dwóch sprawców kradzieży około 200 litrów oleju napędowego z zaparkowanej ciężarówki. Obydwaj mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynki i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek 18 lutego br. lubaczowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży około 150 litrów oleju napędowego z samochodu ciężarowego, zaparkowanego na terenie jednej z firm w miejscowości Dachnów (woj. podkarpackie), na szkodę mieszkańca gminy Cieszanów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na wytypowanie potencjalnych sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gminy Lubaczów, w wieku 20 i 24 lat.

Sprawdź: Ten bus już LEDWO ZIPAŁ! Kierowca dostawczaka PRZESADZIŁ z nadwagą

Mężczyźni zostali zatrzymani. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że obaj zatrzymani okradli już wcześniej tego samego mężczyznę. Pod koniec ubiegłego roku ukradli mu około 40 litrów oleju napędowego. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznali się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśnili, że skradzione paliwo wyjeździli prywatnym samochodem. Za włamanie i kradzież grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze