Skradzione Audi odzyskane w Polsce

i

Autor: Policja Skradzione Audi odzyskane w Polsce

Ukradli SUV-a pod osłoną nocy. Następnego dnia wpadli w Polsce

2021-09-14 23:36

Polkowiccy policjanci odzyskali pojazd marki Audi o wartości ponad 92 tys. złotych, który został skradziony w nocy tego samego dnia z terenu Niemiec. Właściciel spokojnie spał, gdy złodzieje weszli na teren jego posesji i odjechali w siną dal. Kilka godzin później samochód zatrzymano w Polsce.

Funkcjonariusze z KPP w Polkowicach (woj. dolnośląskie), podczas służby na terenie gminy Przemków, zauważyli nieopodal drogi krajowej nr 12 zaparkowany pojazd marki Audi Q5 na niemieckich tablicach rejestracyjnych. W pobliżu samochodu nikogo nie było i przez dłuższą chwilę nikt się nie pojawił.

Z uwagi na podejrzenie, że auto może pochodzić z kradzieży, na miejsce zostali skierowani policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wewnątrz zabezpieczyli przedmioty i ślady kryminalistyczne. W wyniku podjętych czynności okazało się, że luksusowy SUV marki Audi faktycznie został skradziony z jednej z posesji na terenie Niemiec.

Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę 92 tys. złotych. Auto wróciło do właściciela, a mundurowi rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE