Wariaci w Audi i BMW urządzili sobie wyścig na autostradzie i doprowadzili do wypadku - WIDEO

2019-06-13 11:36 Rafał Mądry
Wyścig BMW M4 i Audi S8
Autor: Crazy Cars/YouTube Wyścig BMW M4 i Audi S8

Do tego wypadku doszło w dniu 6 czerwca w San Diego. Kierowcy bardzo szybkich aut urządzili sobie wyścig na autostradzie. Ich pirackie zachowanie i jazda z wysokimi prędkościami slalomem między innymi pojazdami, zakończyła się poważnym wypadkiem. Fragment wyścigu i moment zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem został nagrany przez świadka wypadku.

Ten film można potraktować jako instruktaż, czego pod żadnym pozorom nie wolno robić na publicznych drogach. Takie zachowania potrafią prowadzić do wstrząsających zdarzeń, w których giną uczestnicy ruchu drogowego. Ścigać można się na zamkniętych i przystosowanych do tego obiektach, a nie na trasach szybkiego ruchu. 

Testowaliśmy takie Audi: Audi S8 plus 4.0 V8 TFSI: niemiecka duma

Kierujący BMW M4 i Audi S8 nie zważając na innych kierowców i wykonując przerażające manewry, ścigali się ignorując większość przepisów ruchu drogowego. Lawirując między innymi pojazdami piraci ostatecznie spotkali się na tym samym pasie ruchu. To doprowadziło do wytrącenia z toru jazdy BMW. Kierowca stracił panowanie nad sportowym autem i uderzył w tył jadącego przepisowo pojazdu, a następnie roztrzaskał się o betonowe bariery dzielące pasy ruchu. Kierujący Audi S8 pojechał dalej i uciekł z miejsca zdarzenia. California Highway Patrol poinformowała, że na szczęście nikt w tym wypadku nie został ranny.

Najnowsze