Wjechał na skrzyżowanie, jak do SIEBIE! Ten WYPADEK mógł się skończyć TRAGEDIĄ - WIDEO

Wyjechał TIR-em z podporządkowanej
Autor: YouTube/Polskie Drogi Wyjechał TIR-em z podporządkowanej

Znaki są po to, by ich przestrzegać! O tej złotej zasadzie zapomniał kierowca TIR-a, który na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, wjechał jak do siebie. Brak wyobraźni i zdrowego rozsądku doprowadził do kolizji z drugą ciężarówką. Ten wypadek mógł się skończyć o wiele gorzej. Całe zdarzenie nagrał wideorejestrator.

Chwile grozy na ruchliwym skrzyżowaniu drogi krajowej nr 79 w miejscowości Czekarzewice (woj. świętokrzyskie) przeżył kierowca ciężarówki, który poruszając się zgodnie z przepisami został niemile zaskoczony przez drugiego kierowcę TIR-a. W pewnej chwili kilkunastotonowy zestaw wyjechał z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie, jakby jutra miało nie być. Na szczęście skończyło się na niebezpiecznej kolizji, jednak ten wypadek mógł się skończyć znacznie gorzej. Całe zdarzenie uchwycił wideorejestrator.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze