Wypadek na trasie S8 w Warszawie. Poszukiwany sprawca! Kierowca czarnego Passata uciekł - ZDJĘCIA

2020-07-04 16:22 Rafał Mądry

W dniu 3 lipca o godzinie 12:19 w Warszawie, na trasie ekspresowej S8 w kierunku Marek na wysokości ulicy Gwiaździstej, miał miejsce wypadek drogowy. Kierowca czarnego Volkswagena Passata zepchnął pomarańczową Mazdę MX-5 na bariery i uciekł z miejsca zdarzenia, nie zatrzymując się w celu udzielenia pomocy. Sprawca jest poszukiwany, a osoba poszkodowana prosi o udostępnienie nagrań z wideorejestratorów, na których mógł zostać uwieczniony czarny Passat.

Policja poszukuje świadków wypadku oraz wcześniejszej i późniejszej agresywnej jazdy sprawcy zdarzenia drogowego, do którego doszło 3 lipca w Warszawie, na trasie S8 o godzinie 12.19. Jeżeli ktoś widział sytuację, posiada nagranie z tego zdarzenia lub z zarejestrował samochód sprawcy przed lub po zdarzeniu, poszkodowana osoba kierująca pomarańczową Mazdą prosi o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ulicy Waliców w Warszawie lub kontakt z redakcją Super Expressu za pośrednictwem adresu mailowego: rmadry@se.pl.

Przeczytaj również: 14-latek ukradł matce samochód. Zamierzał dojechać aż nad morze!  

W wyniku uderzenia Mazdy w bariery, w pojeździe wybuchły poduszki powietrzne i doszło do rozległych uszkodzeń auta. Poszkodowana została osoba kierująca Mazdą, którą przebadali na miejscu ratownicy medyczni. Była trzeźwa. Według zeznań świadków kierowca czarnego Volkswagena Passata (B6 lub B7) jechał bardzo agresywnie, zupełnie nie przejmując się innymi uczestnikami ruchu. Ten odcinek trasy S8 jest newralgiczny. Jest tam wiele rozjazdów, które powodują nagłe spowolnienie ruchu. Bardzo często dochodzi w okolicy tego miejsca do kolizji.

Najnowsze