Z Opla została totalna miazga! Tragedia na trasie Człuchów - Przechlewo

2021-11-24 11:53
Tragedia na trasie Człuchów - Przechlewo
Autor: Policja Tragedia na trasie Człuchów - Przechlewo

Policjanci z Przechlewa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 22 listopada na trasie Człuchów – Przechlewo. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w pobliżu mostu na Brdzie ok. godz. 13.25. Osobowy Jeep zderzył się czołowo z osobowym Oplem. Niestety mimo podjętych na miejscu czynności ratunkowych nie udało się uratować 68-letniej kobiety.

O koszmarnym wypadku, do którego doszło przy moście na Brdzie na trasie Człuchów - Przechlewo, policjanci z Człuchowa zostali powiadomieni w poniedziałek 22 listopada ok. godz. 13.25. Ze zgłoszenia wynikało, że na łuku drogi zderzyły się czołowo dwa samochody - Jeep i Opel. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze oraz służby ratunkowe. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący Jeepem 50-latek, jechał z Przechlewa w kierunku Człuchowa. Kiedy na łuku drogi, w pobliżu mostu na Brdzie, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się w prawidłowo jadącym Oplem Corsa.

Zobacz także: Makabryczna śmierć 46-latki w Zwierzyńcu. Z busa zostało niewiele [ZDJĘCIA]

Tragedia na trasie Człuchów - Przechlewo
Autor: Policja Tragedia na trasie Człuchów - Przechlewo

Zginęła na miejscu

Siła z jaką zderzyły się samochody była ogromna. Pomimo szybko przeprowadzonych czynności ratunkowych nie udało się uratować 68-letniej pasażerki z Opla. Kierowcę i drugą pasażerkę z tego samochodu pogotowie zabrało do szpitala. Z kolei kierowcy i pasażerce Jeepa nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi, jednak okazało się, że kierujący Oplem mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie ma aktualnego przeglądu technicznego. Mundurowi ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE