Zawinął się TIR-em na drzewie. Postawił cudze życie nad swoim

2021-09-22 16:16
Uniknął wypadku i zawinął się na drzewie
Autor: Policja Uniknął wypadku i zawinął się na drzewie

We wtorkowe popołudnie (21 września) sztumscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 527 między Dzierzgoniem a Pachołami (woj. pomorskie). Ciężarowy DAF uderzył w drzewo i jak wynika z ustaleń, kierowca poświęcił się, by uratować cudze życie.

Do przerażającego wypadku doszło we wtorek 21 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 527 między Dzierzgoniem a Pachołami. Pracujący na miejscu funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie wstępnie ustalili, że 56-letni mężczyzna, kierujący ciężarowym autem, na łuku drogi zauważył jak białe auto jedzie środkiem drogi. Kierujący DAFEM chcąc uniknąć zderzenia zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

56-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego był trzeźwy oraz podróżował sam. Mężczyznę z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala. Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia drogowego ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitego samochodu.

Uniknął wypadku i zawinął się na drzewie
Autor: Policja Uniknął wypadku i zawinął się na drzewie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE