Widząc go w lusterku możesz się przestraszyć. Zjeżdżasz i patrzysz, że to nowy Hyundai Tucson - WIDEO

Nowy Hyundai Tucson po zmroku
Autor: Jan Guss-Gasiński Nowy Hyundai Tucson po zmroku

Nowy Hyundai Tucson powoli wyjeżdża na polskie drogi. Najnowsza odsłona koreańskiego bestsellera w segmencie kompaktowych SUV-ów robi ogromne wrażenie swoim designem, jakością wykonania wnętrza, technologią cyfrową i zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa. Czwarta generacja przyciąga spojrzenia jak magnes, a groźnie podświetlony front sprawia, że na jego widok w lusterku po zmroku odruchowo zjeżdżasz na prawy pas ruchu.

Nowy Hyundai Tucson jeździ już po polskich drogach! Do naszej redakcji trafił bogato wyposażony egzemplarz w wersji Premium. Najnowsza generacja koreańskiego bestsellera już przy pierwszej styczności potrafi zrobić na obserwatorze ogromne wrażenie. Czym zaskakuje? Co tak mocno przykuwa wzrok? Przygotowaliśmy krótką prezentację, w której pokazujemy jak samochód prezentuje się po zmroku i co oferuje najnowszy system multimedialny.

Zobacz co potrafi nowy Tucson - WIDEO

Skrzydła anioła

Trzeba przyznać, że Koreańczycy mocno się przyłożyli przy projektowaniu czwartej generacji Tucsona. Projektantom udało się stworzyć oryginalny wóz, który z wyglądu nie przypomina niczego innego. Najbardziej charakterystycznym elementem najnowszego SUV-a są LED-owe światła do jazdy dziennej, które przypominają skrzydła anioła. O ile w połączeniu z czerwonym lakierem Sunset Red prezentują się po prostu dobrze, tak na czarnym nadwoziu muszą wyglądać obłędnie i nadzwyczaj groźnie. Nowego Hyundaia Tucsona dokładnie z każdej strony możecie zobaczyć w naszej galerii.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze