Dobry żart czy suchar? Tak opowiada dowcip Volkswagen ID.3 - WIDEO

2021-03-18 18:59 Rafał Mądry
Volkswagen ID.3
Autor: Rafał Mądry Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 to pierwszy zbudowany od podstaw w pełni elektryczny Volkswagen, wdrożony do masowej produkcji. Kompaktowe auto zasilane energią magazynowaną w akumulatorach, zostało nafaszerowane szeregiem nowinek technologicznych, pośród których znalazł się system obsługi głosowej. To rozwiązanie sprawia, że wypowiadanymi komendami można sterować określonymi funkcjami pojazdu, który jak się okazuje ma nawet poczucie humoru.

Wysoka komunikatywność oraz interakcja z użytkownikiem. Producenci pojazdów wprowadzają coraz bardziej rozbudowane systemy multimedialne w nowych samochodach. Świetnym przykładem jest Volkswagen ID.3. Za pośrednictwem polecenia głosowego sztuczna inteligencja włączy radio, ustawi cel w nawigacji, zwiększy lub zmniejszy temperaturę klimatyzacji lub sprawdzi pogodę. Reakcję systemu można wywołać wypowiadając proste „cześć, ID” lub używając dedykowanego przycisku na kierownicy.

Porównaliśmy: Ten Volkswagen jeździ lepiej od BMW! PORÓWNANIE Volkswagen ID.3 58 kWh vs BMW i3 120 Ah

A co jeśli kierowca poprosi Volkswagena o opowiedzenie żartu? Nie ma sprawy! Z podanej informacji zwrotnej dowie się, jaką nazwę nosi miasto, w którym można popatrzeć na samochody. Dla jednych będzie to zabawna odpowiedź, a inni odbiorą ją za suchar dnia. Najważniejsze jest jednak, że auto nie pozostaje obojętnie na zadaną prośbę. Twórcy oprogramowania sprytnie przewidzieli, że ze strony użytkownika może paść prośba o opowiedzenie dowcipu. 

WIDEO - tak żartuje Volkswagen ID.3

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze