Bełchatów: Koronawirus w szkole podstawowej! Pół setki uczniów na kwarantannie!

2021-02-25 17:04 mj-s
Bełchatów: Koronawirus w szkole podstawowej! Pół setki uczniów na kwarantannie!
Autor: Pixabay/ Free-Photos Bełchatów: Koronawirus w szkole podstawowej! Pół setki uczniów na kwarantannie!

Uczniowie najmłodszych klas w Szkole Podstawowej nr 3 wrócili do nauki zdalnej. Powód? U dwóch nauczycieli „Trójki” i jednego pracownika administracji wykryto zakażenie koronawirusem. W tej sytuacji szkoła musiała zawiesić stacjonarne lekcje, niestety sytuacja oznacza też skierowanie sporej grupy osób na kwarantannę. Do kiedy lekcje będą prowadzone on-line?

Uczniowie klas 0-III ze SP nr 3 wrócili do nauki zdalnej. Pozytywny wynik w kierunku koronawirusa u dwóch nauczycieli i pracownika administracji wymusiły powrót do lekcji on-line, w takim trybie będzie teraz pracować dziesięć klas i dwa oddziały zerówek. Spora, bo 50-osobowa grupa uczniów została także skierowana na kwarantannę.

CZYTAJ: Koronawirus w Polsce: ile zakażeń dzisiaj (25.02)? Stan zachorowań w woj. łódzkim [RAPORT KORONAWIRUS]

Do kiedy może potrwać zdalne nauczanie w „Trójce”? W tej chwili wszystko wskazuje na to, że w taki sposób lekcje prowadzone będą co najmniej do 3 marca. W budynku szkoły już przeprowadzono dezynfekcję.

PRZECZYTAJ: Oszuści podszywają się pod ZUS! Czego się domagają i jak działają?

Super Raport 25.02 (Goście: Paweł Kowal - KO, Michał Woś - Solidarna Polska, wiceminister sprawiedliwości oraz Artur Dziambor - Konfederacja)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE