Bełchatów: O dwóch takich co ukradli… czekolady! Straty są naprawdę spore!

2020-07-31 9:50 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Bełchatów: O dwóch takich co ukradli… czekolady! Straty są naprawdę spore!
Autor: KPP Bełchatów Bełchatów: O dwóch takich co ukradli… czekolady! Straty są naprawdę spore! Mężczyzną grozi 5 lat więzienia!

Ci złodzieje to prawdziwe łasuchy! Bełchatowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież czekolad. Sprawa błaha nie jest, bo wartość skradzionych słodyczy to ponad 1 200 zł. Ile czekolad trzeba „zwinąć”, by dopuścić do tak wysokich strat? Jak się okazuje – całkiem sporo.

29 lipca bełchatowscy policjanci otrzymali informację, że w jednym ze sklepów na terenie miasta dwaj mężczyźni, od kilku dni, dokonują kradzieży czekolad. W trakcie policyjnych czynności wytypowano potencjalnych sprawców.

- Przypuszczenia potwierdziły się, bowiem ochroniarz sklepu ujął jednego z mężczyzn, o czym natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Amator słodyczy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kwestią czasu było ustalenie drugiego sprawcy, który już po kilkunastu godzinach został zatrzymany – informują mundurowi z KPP w Bełchatowie.

Obaj mężczyźni przyznali się do winy i usłyszeli już zarzut kradzieży. Za przestępstwo to ustawodawca przewiduje karę do 5 lat więzienia. Z łupu przestępców odzyskano 16 czekolad, które w stanie nienaruszonym powróciły na sklepowe półki.

Bełchatów: O dwóch takich co ukradli… czekolady! Straty są naprawdę spore!
Autor: KPP Bełchatów Bełchatów: O dwóch takich co ukradli… czekolady! Straty są naprawdę spore!
CBŚP zatrzymało 23-latka podejrzanego o przygotowania do uprowadzenia dziecka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.