Bełchatów: Pacjent szpitala wpadł w FURIĘ! W ruch poszły pięści. Totalna DEMOLKA!

2021-05-11 13:50 m. jaśkiewicz - stawowczyk
Bełchatów: Pacjent szpitala wpadł w totalną FURIĘ! W ruch poszły pięści. Totalna DEMOLKA!
Autor: KPP Bełchatów Bełchatów: Pacjent szpitala wpadł w totalną FURIĘ! W ruch poszły pięści. Totalna DEMOLKA!

Wyjątkowo nerwowym zachowaniem wykazał się 34-letni pacjent bełchatowskiego szpitala. Mężczyzna, który usłyszał odmowę przyjęcia do placówki wpadł w totalną furię. W ruch poszły pięści, a do akcji musieli wkroczyć policjanci. Co takiego wydarzyło się w lecznicy, że piotrkowianin zaczął demolkę?

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 maja. Bełchatowska policja musiała interweniować w szpitalu przy Czaplinieckiej po godzinie 21.00.

- Mundurowi ustalili, że 34-letni piotrkowianin wpadł w furię, kiedy nie został przyjęty na szpitalny oddział. Początkowo opuścił placówkę, jednak po pewnym czasie wrócił żądając przyjęcia. Ostatecznie swoją złość wyładował na drzwiach wejściowych do budynku. Wybił szybę i uszkodził klamkę w drzwiach – informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

PRZECZYTAJ: Pijany jak bela pędził do dziewczyny. Pośpiech na randkę skończył się na płocie!

Agresor został zatrzymany przez mundurowych. Szybko wyszło na jaw, że wzburzony pacjent był nietrzeźwy.

- Tłumaczył policjantom, że był zdenerwowany. Śledczy wykonali oględziny na miejscu zdarzenia. Przesłuchali świadków. Straty zostały wstępnie oszacowane na 1.000 złotych. Notowany wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu 34-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia – wyjaśniają bełchatowscy funkcjonariusze.

CZYTAJ TAKŻE: Koszmarny skok do wody! WOPR ostro o nastolatkach: „zapomnieli zabrać ze sobą nad wodę „mózg” [WIDEO]

Takie przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Tym razem podejrzany będzie odpowiadał w warunkach recydywy co oznacza, że grozi mu surowszy wymiar kary.

POLECAMY: Bełchatów: Czy w tym roku ruszą miejskie fontanny i tężnie?

Koszmarny skok do wody! WOPR ostro o zachowaniu nastolatków: „zapomnieli zabrać ze sobą nad wodę „mózg”
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE