Bełchatów: Policjanci i celnicy zrobili nalot 31-latkowi. Co znaleźli w jego mieszkaniu?

2021-03-01 17:57
Bełchatów: Policjanci i celnicy zrobili nalot 31-latkowi. Co znaleźli w jego mieszkaniu?
Autor: KPP Bełchatów Bełchatów: Policjanci i celnicy zrobili nalot 31-latkowi. Co znaleźli w jego mieszkaniu?

Policjanci z Bełchatowa i funkcjonariusze Urzędu Celnego w Łodzi połączyli siły. Dzięki wspólnym działaniom zatrzymali 31-latka z Bełchatowa, który trzymał narkotyki w swoim mieszkaniu. Mężczyźnie grozi do 3 lat za kratkami.

Bełchatowscy policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że 31-letni mieszkaniec Bełchatowa w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. W piątek, 26 lutego wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łodzi, kryminalni złożyli mu wizytę i przeszukali mieszkanie. Ich przypuszczenia się sprawdziły.

PRZECZYTAJ: Ukradł puszkę WOŚP i wyczyścił ją z pieniędzy! Usłyszał karę, sąd nie miał litości!

- Podczas czynności ujawniono 28 gramów suszu marihuany oraz prawie 35 gramów nowych substancji psychoaktywnych. Ponadto zabezpieczono dwie wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie 2 400 złotych. Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

CZYTAJ: Łódzkie: chciał zrobić WIELKI BIZNES, teraz może iść za kratki nawet na 8 lat. 32-latek wpadł z HODOWLĄ MARIHUANY [FOTO]

31-letni mieszkaniec Bełchatowa trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECAMY: Nie zapanował nad swoim autem i zjechał na przeciwległy pas! Był kompletnie pijany! [FOTO]

27-latek miał dwa promile i wjechał do rzeki. Uratował go wędkarz
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE