Były tak pijane, że jedna jechała wężykiem, druga zapomniała o pasach! Ile wydmuchała 75- i 48-latka? Nie uwierzysz!

2021-03-02 13:37 mj-s
Były tak pijane, że jedna jechała wężykiem, druga zapomniała o pasach! Ile wydmuchała 75- i 48-latka? Nie uwierzysz!
Autor: Mat. policji Były tak pijane, że jedna jechała wężykiem, druga zapomniała o pasach! Ile wydmuchała 75- i 48-latka? Nie uwierzysz! (fot. poglądowe)

Policjanci z Radomska i Kamieńska zatrzymali dwie kobiety, które pod wpływem alkoholu kierowały pojazdami. Jedną z pań, w wieku 75-lat zdradził sposób jazdy. Seniorka kompletnie nie była w stanie zapanować nad kierowanym przez siebie autem i jechała wężykiem całą szerokością jezdni. Druga kierująca, 48-latka wpadła przez niezapięte pasy. Ile panie wydmuchały? Liczby są naprawdę solidne!

Do obu zatrzymań doszło w miniony poniedziałek, 1 marca. Do pierwszej policyjnej interwencji doszło około godziny 17.30. Kobieta jadąc ulicą Przedborską w Radomsku kompletnie nie była w stanie zapanować nad skodą, jechała wężykiem, co nie umknęło uwadze innego kierującego. Świadek ruszył za kobietą informując jednocześnie policję o swoich podejrzeniach. Do zatrzymania 75-latki doszło na stacji paliw w gminie Kodrąb. Jak się okazało, w jej organizmie było 1,5 promila alkoholu.

CZYTAJ: Łódzkie: Rolnik wykopał niewybuch z II wojny światowej! Trwa akcja saperów!

Ponieważ 75-latka nie chciała wykonywać poleceń policjantów i poddać się kolejnemu badaniu, pobrano od niej krew do badania.

Druga kierująca „pod wpływem” wpadła w Kamieńsku przez... niezapięte pasy. To właśnie z tego powodu mundurowi zatrzymali do kontroli 48-letnią kobietę, kierującą volkswagenem. Szybko okazało się, że kierująca ma o wiele cięższego kalibru przewinienie – była kompletnie pijana. 48-latka wydmuchała w policyjny alkomat 2,2 promila alkoholu!

PRZECZYTAJ: Patyki: Inwestor zdradził nam plany, jaki ośrodek planuje stworzyć! Otwarcie już za 2 lata

Zatrzymanym kobietom grozi do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 

POLECAMY: Miało być romantycznie, a skończyło się pożarem. Było zbyt gorąco! ZAPŁONĘŁA nawet WANNA

77444 Kierowca porsche przekroczył prędkość o ponad 100 km/h
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE