Co za koszmar! Mieszkaniec Bełchatowa miał przed sobą całe życie. Rozbił się o mur

2021-10-08 13:17
Rozbił się o mur
Autor: Policja

Mieszkańcy niewielkiego Bogdanowa w gminie Wola Krzysztoporska (pow. piotrkowski) w większości jeszcze spali, gdy dziś (8.10) nad ranem obudził ich ogromny huk. Przejeżdżające przez ich miejscowość Audi A3 przebiło betonowy mur jednej z posesji. Na miejscu zginął młody mężczyzna.

Było tuż po godzinie 5. Ulicą Czyżewskiego w Bogdanowie od strony Woźnik w kierunku Parzniewic gnało żółte audi. Tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Ogrodową, w pobliżu miejscowego kościoła, droga skręca tam po łuku w prawo. Niestety 24-kierowca audi pojechał na wprost uderzając w betonowy mur. Musiał pędzić z ogromną prędkością, bo budowla rozpadła się jak domek z kart. Kierowca audi nie miał najmniejszych szans na przeżycie.

- Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają piotrkowscy policjanci – mówi Izabela Gajewska z policji. - Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach. Dopuszczalna prędkość nie zawsze okazuje się bezpieczna, dlatego należy pamiętać, aby dostosowywać ją do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy również, aby nie przeceniać swoich umiejętności. Brawura za kierownicą nie jest dobrym pomysłem i może zakończyć się tragicznie.

Tragiczny wypadek w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE