Dubie. Sarna wyskoczyła na drogę, wprost na motocyklistę

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Dubie. Sarna wyskoczyła na drogę, wprost na motocyklistę

2022-06-20 8:37

Do groźnego zdarzenia doszło w miejscowości Dubie w powiecie bełchatowskim. Kierowca motocykla zderzył się z sarną, która wbiegła mu wprost pod koła. 45-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 16 czerwca 2022 roku, przed godziną 11:00 w miejscowości Dubie (pow. bełchatowski). Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 480. Jak ustaliła na miejscu policja, mężczyzna jadący yamahą od miejscowości Widawa w kierunku Szczercowa, uderzył w sarnę, która nagle wybiegła na drogę. "Motocykl wpadł do rowu, natomiast 45-letni kierujący, mieszkaniec gminy Izabelin w powiecie Hornówka, z obrażeniami został przewieziony do szpitala" - poinformowała nadkom. Iwona Kaszewska z bełchatowskiej policji. Kierowca yamahy był trzeźwy.

Policja apeluje o ostrożność!

ZOBACZ TEŻ: Pęczniew. Staruszek śmiertelnie potrącił rowerzystę

Dubie. Sarna wyskoczyła na drogę, wprost na motocyklistę

i

Autor: Policja /KWP Łódź
Krzysztof Gawkowski: Cenę paliwa można obniżyć o ponad złotówkę

Do innego groźnego wypadku w powiecie bełchatowskim doszło niedawno na skrzyżowaniu w miejscowości Bujny Szlacheckie. Zderzyły się tam dwa auta osobowe. Z ustaleń policji wynika, że 52-letni kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Mężczyzna najpierw uderzył w inne auto, a następnie z ogromną siłą w kapliczkę. Mimo reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować, zginął na miejscu. Drugi z kierowców nie ucierpiał w zdarzeniu.

ZOBACZ TEŻ: Łask. Co dalej z psami, które rozszarpały 18-letnią Weronikę? Dziewczyna walczy o powrót do zdrowia

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?