Bujny Szlacheckie. Przerażające zdjęcia z wypadku pod Zelowem. Nie żyje kierowca opla

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Bujny Szlacheckie. Przerażające zdjęcia z wypadku pod Zelowem. Nie żyje kierowca opla

2022-06-13 11:55

W minioną niedzielę (12 czerwca) w miejscowości Bujny Szlacheckie w gminie Zelów miał miejsce śmiertelny wypadek. Na skrzyżowaniu dróg relacji Zelów - Grabostów i Łobudzice – Kociszew zderzyły się dwa auta osobowe. Nie żyje kierowca opla. Szczegóły w materiale.

Śmiertelny wypadek - Bujny Szlacheckie, 12.06.22

Tragiczny wypadek w miejscowości Bujny Szlacheckie (12.06) miał miejsce o godzinie 18:30. Na skrzyżowaniu dróg relacji Zelów - Grabostów i Łobudzice – Kociszew zderzyły się dwa auta osobowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 52-letni mieszkaniec Radomska kierujący oplem astrą, jadąc drogą podporządkowaną od strony Łobudzic w kierunku Zelowa, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki VW Touran, a następnie w przydrożną kapliczkę. Niestety, w wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, kierowca opla zmarł na miejscu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Łask. Co dalej z psami, które rozszarpały 18-letnią Weronikę? Dziewczyna walczy o powrót do zdrowia

Dramatyczny pościg ulicami Zielonej Góry

33-letni kierowca vw był trzeźwy, został przewieziony do bełchatowskiego szpitala, gdzie po udzieleniu mu pomocy medycznej z ogólnymi potłuczeniami został zwolniony. Kierowcy pojazdów podróżowali sami.

ZOBACZ TEŻ: Psy szarpały jej ciało, ledwo uszła z życiem. Trwa zbiórka na leczenie 18-letniej Weroniki

Bujny Szlacheckie. Przerażające zdjęcia z wypadku pod Zelowem. Nie żyje kierowca opla

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?