Chabielice Kolonia. W wypadku zginął 24-latek. Jeden z nastolatków walczy o życie! [FOTO]

2022-05-24 10:31
Śmiertelne dachowanie w miejscowości Chabielice Kolonia. Jeden z mężczyzn walczy o życie
Autor: Policja /KWP Łódź

Dziś (24.05.2022 r.) w nocy w miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców (woj. łódzkie) miał miejsce śmiertelny wypadek. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne. To młodzi ludzie, stan jednego z nich jest bardzo poważny. W akcji brało udział m.in. sześć zastępów straży pożarnej.

Wypadek: Chabielice Kolonia, 24.05. Nie żyje mężczyzna, pozostali ranni

Wypadek w miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców w pow. bełchatowskim (woj. łódzkie) miał miejsce około 2 w nocy z poniedziałku na wtorek na odcinku drogi wewnętrznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-letni obcokrajowiec kierujący mazdą, który jechał z kierunku Pajęczna w kierunku miejscowości Szczerców, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na pobocze, gdzie pojazd stracił przyczepność i dachował. Niestety, w wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 24-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Pasażerami tego pojazdu byli mężczyźni w wieku 18 i 14 lat. Obaj z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. Stan jednego z nich jest ciężki.

PRZECZYTAJ: Wypadek w m. Chabielice: 19-latka nie wyrobiła na zakręcie i uderzyła w drzewo. Wiozła 9-letnią dziewczynkę

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora bełchatowscy policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.

ZOBACZ TEŻ: Dachował, bo kierowca z naprzeciwka jechał prosto na czołówkę. Oto skutki...

Szukali ofiar na polskich drogach! Zgłosiło się już 40 poszkodowanych, a to dopiero początek!
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE