Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? 10 miejsc, w których musisz szczególnie uważać! [GALERIA]

2020-10-14 9:50 Magdalena Jaśiewicz-Stawowczyk
Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? 10 miejsc, w których musisz szczególnie uważać!
Autor: Pixabay/ dimitrisvetsikas1969 Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? 10 miejsc, w których musisz szczególnie uważać!

Z dnia na dzień rośnie liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Cała Polska stała się żółtą strefą, rząd wprowadza kolejne ograniczenia. W takich okolicznościach zasadnym staje się pytanie: gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Czy są miejsca, które szczególnie temu sprzyjają i takie, które nas skutecznie chronią przed „złapaniem” COVID-19. Przyjrzeliśmy się sprawie!

W Polsce z tygodnia na tydzień notujemy rekordy nowych zachorowań. Nie ma wątpliwości, że wraz z jesienią do kraju dotarła druga fala epidemii, z problemem zmagają się także mieszkańcy wielu europejskich krajów. Polski rząd ponownie zaostrza restrykcje i wprowadza nowe obostrzenia, wszystko po to, by zapobiegać kolejnym masowym zakażeniom.

TO WARTO WIEDZIEĆ: Awantura o covidowe łóżka. Rodzice są wściekli: „Debilizm. Dzieci mają umierać bo covidoza…”

Niezależnie od wprowadzanych przez rząd obostrzeń, warto byśmy sami minimalizowali zagrożenie i emisję koronawirusa. Czy są miejsca, w których możemy czuć się szczególnie zagrożonym i takie, które dają nam poczucie bezpieczeństwa? Sprawdź!

Zero tolerancji. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 132