Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? 10 miejsc, w których musisz szczególnie uważać! [GALERIA]

2020-10-14 9:50 Magdalena Jaśiewicz-Stawowczyk
Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? 10 miejsc, w których musisz szczególnie uważać!
Autor: Pixabay/ dimitrisvetsikas1969 Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? 10 miejsc, w których musisz szczególnie uważać!

Z dnia na dzień rośnie liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Cała Polska stała się żółtą strefą, rząd wprowadza kolejne ograniczenia. W takich okolicznościach zasadnym staje się pytanie: gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Czy są miejsca, które szczególnie temu sprzyjają i takie, które nas skutecznie chronią przed „złapaniem” COVID-19. Przyjrzeliśmy się sprawie!

W Polsce z tygodnia na tydzień notujemy rekordy nowych zachorowań. Nie ma wątpliwości, że wraz z jesienią do kraju dotarła druga fala epidemii, z problemem zmagają się także mieszkańcy wielu europejskich krajów. Polski rząd ponownie zaostrza restrykcje i wprowadza nowe obostrzenia, wszystko po to, by zapobiegać kolejnym masowym zakażeniom.

TO WARTO WIEDZIEĆ: Awantura o covidowe łóżka. Rodzice są wściekli: „Debilizm. Dzieci mają umierać bo covidoza…”

Niezależnie od wprowadzanych przez rząd obostrzeń, warto byśmy sami minimalizowali zagrożenie i emisję koronawirusa. Czy są miejsca, w których możemy czuć się szczególnie zagrożonym i takie, które dają nam poczucie bezpieczeństwa? Sprawdź!

Zero tolerancji. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 132
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE