Łódzkie: Ogromne kłopoty na drogach! S8 całkowicie zablokowana, na A1 utrudnienia i korki!

2021-01-20 8:20 mj-s PAP
Łódzkie: Ogromne kłopoty na drogach! S8 całkowicie zablokowana, na A1 utrudnienia
Autor: Pixabay Łódzkie: Ogromne kłopoty na drogach! S8 całkowicie zablokowana, na A1 utrudnienia

Trudne warunki drogowe dają się we znaki kierowcą podróżującym między innymi w Łódzkiem. W tej chwili, po przewróceniu się ciężarówki, CAŁKOWICIE zablokowana jest trasa S8 w kierunku Łodzi - policja organizuje objazdy. Na kłopoty można się też natknąć na autostradzie A1 w okolicach Kamieńska, gdzie osobówka uderzyła w bariery.

Utrudnienia w ruchu na drodze ekspresowej S8 w kierunku Łodzi mają miejsce na odcinku między Zduńską Wolą Wschód i Łaskiem. Trasę zablokowała ciężarówka, która naczepą uderzyła w bariery. Policja organizuje objazdy.

- W środę ok. godz. 6.30 na 197. kilometrze drogi ekspresowej S8e pomiędzy węzłami Zduńska Wola Wschód i Łask naczepa od ciężarówki uderzyła w bariery i przewróciła się na jezdnie. Jedna osoba została ranna - poinformował PAP dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA Marcin Jackowski.

CZYTAJ: Czeka nas PARALIŻ na drogach? Pogoda zapowiada się strasznie! Synoptycy ostrzegają!

Droga w kierunku Łodzi została całkowicie zablokowana. Policja organizuje objazdy. Jak podkreśla Marcin Jackowski, trudno jednoznacznie określić czas, w którym trasa będzie nieprzejezdna, może potrwać jeszcze ok. godzinę, ale niewykluczone, że akcja podnoszenia przewróconego samochodu będzie się wydłużać.

- W tej chwili drogowcy będą się starać przesunąć przewrócony samochód tak, by udrożnić choć jeden pas ruchu, holownik i specjalistyczny sprzęt są już w drodze – dodał Jackowski.

PRZECZYTAJ: Czarny Las: Czołówka dwóch osobówek. Trzy osoby w szpitalu, wśród ofiar 2-letnie dziecko!

Korki zaczynają się tworzyć na autostradzie A1, gdzie w okolicach Kamieńska, na nitce w stronę Łodzi osobówka uderzyła w bariery.

POLECAMY: Kolejny atak internetowych oszustów! Teraz „wabią” na 500 plus i wyłudzają dane!

Polska lepsza od Bangladeszu! Wrocław wygrał w rankingu najbardziej zanieczyszczonych miast. Czy to ten międzynarodowy sukces, o którym mówi premier?