Łódzkie: Pijany w sztok 17-latek wiózł oplem 12-latka! Rozbili się na drzewie! [FOTO]

2020-08-11 8:29
Łódzkie: Pijany w sztok 17-latek wiózł oplem 12-latka! Rozbili się na drzewie!
Autor: KMP Piotrków Trybunalski Łódzkie: Pijany w sztok 17-latek wiózł oplem 12-latka! Rozbili się na drzewie!

Dwoje nastoletnich chłopców trafiło do szpitala w Bełchatowie. Ich obrażenia są wynikiem wypadku do jakiego doszło nieopodal miejscowości Parzniewice (pow. piotrkowski). Jak się okazało sprawcą zderzenia opla z drzewem był 17-latek, który nie dosyć, że nie miał prawa jazdy, to jeszcze wziął się za kierowanie po pijanemu.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 10 sierpnia, po godzinie 14. Nastolatkowie jechali niewielką drogą Parzniewice – Bukowa. Na wysokości zakrętu do Pawłowa Górnego młody, i jak się później okazało kompletnie pijany kierowca, zakończył podróż na drzewie.

- 17 -letni kierujący oplem astrą w pewnym momencie stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Chłopak, jak się okazało, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. On i jego 12-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Bełchatowie – informuje Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Bełchatów: Pijana babcia spała na ławce. 3-letnia wnuczka w UPAŁ została BEZ OPIEKI!

Auto, którym podróżowali nastolatkowie zostało kompletnie zmasakrowane. Jak informuje piotrkowska policja, 17-latek za swój czyn będzie odpowiadał jak dorosły.

Łódzkie: Pijany w sztok 17-latek wiózł oplem 12-latka! Rozbili się na drzewie!
Autor: KMP Piotrków Trybunalski Łódzkie: Pijany w sztok 17-latek wiózł oplem 12-latka! Rozbili się na drzewie!
Matka Tomasza S. zatrzymanego po wypadku i śmierci Patrycji z Otwocka w szczerej rozmowie dla Super Expressu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE