Miał DOŻYWOTNI ZAKAZ, pomimo to wsiadł za kółko i spowodował KOLIZJĘ. Był pijany

2021-03-04 13:59 mj-s
Miał DOŻYWOTNI ZAKAZ, pomimo to wsiadł za kółko i spowodował KOLIZJĘ. Był pijany
Autor: Pixabay/ Pexels Miał DOŻYWOTNI ZAKAZ, pomimo to wsiadł za kółko i spowodował KOLIZJĘ. Był pijany

Do 5 lat więzienia grozi 49-latkowi, który prowadząc auto po pijanemu doprowadził do zdarzenia drogowego, zakończonego dachowaniem jego forda. Gdy na miejsce dotarła policja, okazało się, że mężczyzna ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w środę w miejscowości Chorzyna w gminie Osjaków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 49-letni kierujący fordem focusem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, uderzył w ogrodzenie posesji, a potem dachował.

CZYTAJ: Kierowca audi był tak pijany, że najechał na bmw! 43-latek nie był jednym, który wsiadł za kółko "po spożyciu"

- Kierowca forda z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Bełchatowie. Tam policjanci zbadali jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u 49-latka ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych" - przekazała Katarzyna Grela, oficer prasowy KPP w Wieluniu.

PRZECZYTAJ: Były tak pijane, że jedna jechała wężykiem, druga zapomniała o pasach! Ile wydmuchała 75- i 48-latka? Nie uwierzysz!

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów: Policyjna eskorta na porodówkę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE