Mikołajówek. Sfora psów rzuciła się na 18-latkę. Dziewczyna cudem uszła z życiem. Jest na intensywnej terapii

2022-05-27 13:19
Mikołajówek. Sfora psów rzuciła się na 18-latkę. Dziewczyna cudem uszła z życiem. Jest na intensywnej terapii
Autor: pixabay.com, CC0 fot. jeannette1980 /zdjęcie ilustracyjne

Do dramatycznych wydarzeń doszło w miniony czwartek (26 maja) w miejscowości Mikołajówek niedaleko Łasku. Sfora psów rzuciła się na 18-letnią dziewczynę idącą na przystanek. Nastolatkę znaleźli przechodnie, dziewczyna leżała w rowie z poważnymi obrażeniami ciała.

Mikołajówek. 18-letnia dziewczyna pogryziona przez psy (26.05.2022)

Te dramatyczne wydarzenia miały miejsce w czwartek (26 maja) przed południem nieopodal drogi wojewódzkiej nr 482 w Mikołajówku w powiecie łaskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczyna szła na przystanek autobusowy, kiedy nagle zaatakowała ją sfora psów. Nastolatkę znaleźli przechodnie, dziewczyna leżała w rowie. Na miejsce wezwano służby. Stwierdzono na jej ciele poważne obrażenia, w chwili przybycia policjantów była przytomna.

PRZECZYTAJ TEŻ: „Te bestie chciały mnie rozszarpać”. Pogryziony pan Artur cudem uszedł z życiem

Matka Kamila zagryzionego przez psy mówi o swoim bólu po stracie dziecka

18-latkę przetransportowano do szpitala, gdzie trafiła na oddział intensywnej terapii. - Z ostatnich informacji wynika, że stan pogryzionej dziewczyny jest stabilny - powiedział w rozmowie z TVN24 podkomisarz Tomasz Durka, zastępca naczelnika wydziału prewencji policji w Łasku. Jak poinformował, udało się odłowić cztery psy. Wstępne ustalenia wskazują, że najprawdopodobniej psy są bezpańskie. Trwają poszukiwania pozostałych zwierząt, w które włączyli się przedstawiciele schroniska.

ZOBACZ: Horror w jednej z piotrkowskich kamienic. Ten widok policjanci zapamiętają na długo!

Sonda
Boisz się psów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE