Nie żyje 18-latka, która wypadła z 4. piętra w Bełchatowie! Miała pić alkohol ze swoim chłopakiem

i

Autor: Arcaion/cc0/Pixabay.com Nie żyje 18-latka, która wypadła z 4. piętra bloku na os. Łąkowa w Bełchatowie, zdj. ilustracyjne

Tragedia na os. Łąkowa

Nie żyje 18-latka, która wypadła z 4. piętra w Bełchatowie! Miała pić alkohol ze swoim chłopakiem

2023-01-13 21:08

Nie żyje 18-latka, która wypadła z 4. piętra bloku na os. Łąkowa w Bełchatowie. Do zdarzenia doszło we wtorek, 10 stycznia, w późnych godzinach wieczornych. Gdy na miejsce dotarły służby ratownicze, poszkodowana była jeszcze reanimowana, ale bez skutku. Jak wynika z ustaleń policja, zmarła i znajdujący się w tym czasie w mieszkaniu chłopak pili alkohol.

Nie żyje 18-latka, która wypadła z 4. piętra w Bełchatowie

18-letnia mieszkanka Bełchatowa wypadła z 4. piętra bloku na os. Łąkowa i zginęła na miejscu. Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 10 stycznia, ok. godz. 23. Na miejsce dotarli najpierw funkcjonariusze lokalnej komendy policji, którzy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową, którą przejęły od nich następnie inne służby - niestety, ale poszkodowanej nie udało się przywrócić funkcji życiowych, w związku z czym stwierdzono zgon. W mieszkaniu, z okna którego wypadła 18-latka, przebywał w tym czasie jej chłopak. - Jak ustalili funkcjonariusze, obydwoje spożywali wcześniej alkohol - mówi nadkomisarz Iwona Kaszewska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Sprawą śmierci 18-latki zajęła się też Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie.

Czytaj też: 18-latka zginęła na oczach chłopaka. Runęła z 4. piętra. Przerażające ustalenia prokuratury ws. tragedii z Bełchatowa!

O sprawie napisał wcześniej serwis ddbelchatow.pl.

Sonda
Czy młodzież zachowuje się gorzej niż kiedyś?
Tragedia na Witolinie. Kobieta wypadła z okna. Nie żyje
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają