Policjantka z Piotrkowa przyłapana na kradzieży sukienki?! Zapłaci wysoką cenę...

2021-09-17 13:36
Policjantka z Piotrkowa Trybunalskiego złapana na kradzieży sukienki
Autor: pixabay.com, CC0 fot. webandi /zdjęcie ilustracyjne

Policjantka z Piotrkowa Trybunalskiego została zawieszona i grozi jej szereg innych poważnych konsekwencji. Kobieta podejrzewana jest o kradzież sukienki w jednym ze sklepów w galerii handlowej na terenie miasta.

Jak podaje Dziennik Łódzki, policjantka, która miała ukraść sukienkę w galerii Focus Mall w Piotrkowie, to funkcjonariuszka, która pełniła służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. W dniu, kiedy miało się to stać (11 września 2021 r.) była w sklepie prywatnie, po cywilnemu. Jak czytamy, zdarzenie potwierdza kierowniczka sklepu, która opisuje, że kobieta została złapana na bramce, kiedy chciała wyjść ze sklepu. DŁ podaje, że na monitoringu znaleziono jeszcze dwa inne nagrania, na których zarejestrowane są kradzieże, a których sprawczynią może być ta sama kobieta.

Dziecko zadławiło się lizakiem, życie uratował mu policjant

- Zdarzenie to nie miało żadnego związku ze służbą. Osoba ta od marca 2020 roku nie pełni czynnej służby - informuje st. asp. Izabela Gajewska, rzecznik KMP w Piotrkowie Trybunalskim. Teraz kobieta musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Jak poinformowała rzeczniczka, funkcjonariuszka została zawieszona, a komendant podjął decyzję o wszczęciu wobec niej postępowania dyscyplinarnego i administracyjnego zmierzającego do wydalenia jej ze służby. Ponadto prowadzone jest również postępowanie w związku z podejrzeniem kradzieży.

CZYTAJ TEŻ: Policjantka przyłapana na... kradzieży w Galerii Łódzkiej?! WSZYSCY W SZOKU! Konsekwencje będą surowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE