Przedbórz: CIAŁO 54-latki w Pilicy. MAKABRYCZNE odkrycie. 45-latek zatrzymany

2021-04-11 21:36
Przedbórz: CIAŁO 54-latki w Pilicy. MAKABRYCZNE odkrycie. 45-latek zatrzymany
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin

Makabryczne odkrycie na brzegu rzeki Pilicy! Wędkarz z Przedborza (woj. łódzkie) natrafił tam na… ciało 54-letniej kobiety. Zwłoki wyłowiono z wody. Nie wiadomo jeszcze, jaka była przyczyna zgonu i co tam się stało. Jak wyglądały ostatnie chwile jej życia? Odpowiedzi na to pytanie szuka policja i prokuratura. Śledczy zatrzymali jedną osobę – 45-letniego mężczyznę. Co zrobił?

Wędkarz z Przedborza (woj. łódzkie) znalazł w Pilicy zwłoki 54-letniej kobiety. Trwa wyjaśnianie okoliczności jej utonięcia – potwierdziła w rozmowie z Polską Agencją Prasową podkom. Aneta Sobieraj z łódzkiej policji. Śledczy sprawdzają, co stało się nad rzeką. Dlaczego i jak zginęła 54-latka?

Zobacz też: Okoń: Pożar domu. Dwie osoby NIE ŻYJĄ! Dramat w gminie Galewice. Wybuchł gaz?!

O znalezieniu w Pilicy zwłok kobiety zawiadomił wędkarz, który przypadkiem dokonał makabrycznego odkrycia. Mężczyzna natknął się na ciało 54-latki. Zwłoki wydobyli na brzeg policjanci i strażacy. Jak i dlaczego zmarła?! Tajemniczą sprawę bada policja.

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 54-letniej kobiety znalezionej w rzece Pilicy w Przedborzu (woj. łódzkie) – poinformowała Sobieraj. – Na razie traktujemy to jako utonięcie – podkreśliła. – W związku ze śmiercią kobiety do wyjaśnienia został zatrzymany 45-letni mężczyzna – przekazała.

Portal Radomsko24.pl opublikował informacje, z których wynika, że 54-latka i 45-latek byli parą i wraz ze znajomymi wypoczywali w sobotę nad Pilicą. Pili tam alkohol. Według portalu zatrzymany w niedzielę 45-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Aby zostać przesłuchanym, musi najpierw wytrzeźwieć.

Groby ojca i matki Krzysztofa Krawczyka. Cmentarz Doły w Łodzi. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE