Horror w Radomsku! W mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety i noworodka

2021-09-07 16:01
Radomsko. Ciało 36-latki i noworodka w mieszkaniu! Niewykluczony udział osób trzecich
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Ciało 36-latki i noworodka w mieszkaniu przy ul. Pajdaka w Radomsku. Na razie nie wykluczono udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci obydwojga, ale przyczyny zgonu ujawni dopiero sekcja zwłok (zdj. ilustracyjne)

Ciało 36-latki i noworodka w mieszkaniu przy ul. Pajdaka w Radomsku. Tamtejsza policja odebrała zgłoszenie o makabrycznym odkryciu w poniedziałek 6 września przed godz. 12. Na razie nie wykluczono udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci obydwojga, ale przyczyny zgonu ujawni dopiero sekcja zwłok. Sprawą zajęła się prokuratura w Radomsku.

Radomsko. Ciało 36-latki i noworodka w mieszkaniu! Niewykluczony udział osób trzecich

Ciało 36-latki i noworodka ujawniono w mieszkaniu przy ul. Pajdaka w Radomsku. Zgłoszenie o znalezieniu zwłok obydwojga wpłynęło do tamtejszej policji w poniedziałek 6 września przed godz. 12. Po oględzinach na miejscu zdarzenia nie wykluczono, że do śmierci matki i jej dziecka przyczyniły się osoby trzecie, natomiast szczegółowe informacje odnośnie przyczyn zgony obydwojga ma ujawnić sekcja zwłok - zarządziła ją zajmująca się sprawą Prokuratura Rejonowa w Radomsku.

Jak informuje dzienniklodzki.pl, 36-latka z Radomska miała opinię cichej osoby, a sąsiedzi nazwali ją nawet "matką-kwoką", jako że zawsze pojawiała się w towarzystwie dzieci, którymi się opiekowała. Kobieta, której ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Pajdaka, miała prawdopodobnie troje innych dzieci.

Czytaj też: Horror w Kamieńsku. 10-latka trafiła do szpitala z manetką w nodze

Czytaj też: Topisz. Śmiertelny wypadek na DK 91. Co tam się stało?

Dziecko zadławiło się lizakiem, życie uratował mu policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE