Tragedia w Radomsku

i

Autor: KEPI /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Radomsko. Odcięła pępowinę i odebrała dziecku życie, a sama się wykrwawiła?

2021-09-08 13:48

W poniedziałek (6.09) w jednym z mieszkań przy ul. Pajdaka w Radomsku 37-letni mężczyzna odnalazł zwłoki swojej 36-letniej żony Magdaleny i nowo narodzonego dziecka. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wynika że kobieta zabiła dzidziusia, a sama zmarła z wykrwawienia.

Kiedy Magdalena A. (36 l.) z Radomska, matka piątki dzieci, nieco się zaokrągliła, jej znajomi zaczęli dopytywać, czy znów jest w ciąży. Kobieta konsekwentnie zaprzeczała. Prawda o tym, że jednak jest brzemienna, wyszła na jaw w miniony poniedziałek, kiedy ją i nowo narodzone dziecko znaleziono martwych w ich mieszkaniu.

Kobieta razem z mężem Sebastianem mieszkała w jednym z bloków przy stadionie w Radomsku. Oboje wychowywali czworo dzieci, ale w ich rodzinie niedawno pojawiło się też piąte, które zostało oddane do adopcji.

Ciężar opieki nad potomstwem spadł na barki matki. Z relacji sąsiadów wynika, że czasem była to praca ponad jej siły. - Skarżyła się, że ze wszystkim musi radzić sobie sama – opowiadają. - Narzekała, że męża wiecznie nie ma, że robi co, chce, że ona musi wszystkiego dopilnować.

Raport z anteny 8.09, godz.10

Kiedy więc po raz szósty zaszła w ciążę, padł na nią blady strach. Zaczęła ukrywać ten fakt przed znajomymi. Z relacji jej męża wynika, że nawet on nie był świadomy, że żona była w ciąży. Choć, jak mówią mieszkańcy osiedla, część osób o tym wiedziała. - Magda była załamana – mówi jedna z kobiet. - Mówiła, że nie wie co to będzie, jak urodzi kolejne dziecko.

Maleństwo przyszło na świat w miniony poniedziałek przed południem. Kilka godzin później zwłoki swojej żony i malutkiego zakrwawionego dzidziusia znalazł jego ojciec. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że kobieta odcięła dziecku pępowinę, a potem odebrała mu życie. Sama zmarła z wykrwawienia. Jeszcze dziś (8.09) powinny być znane wyniki sekcji zwłok zmarłych.

Sonda
Czy zabójstwo dziecka powinno być w Polsce karane śmiercią?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki